Tommy Haas neto vrijedi

Anonim

Tommy Haas neto vrijednost: Tommy Haas je profesionalni tenisač iz Njemačke koji ima neto vrijednost od 5 milijuna dolara. Rođen u Hamburgu u Njemačkoj, Tommy Haas počeo je pokazivati teniski talent kada je imao samo dvije godine, koristeći komad drva koji je pogodio kugle od zida ili u očeve ruke. Njegov otac, koji je bio teniski trener, počeo ga je potaknuti da radi s njim, a tri godine kasnije osvojio je svoj prvi turnir mladih. Do 13 godina osvojio je dva puta Austrijsko, njemačko i europsko prvenstvo. Poznati tenisač i trener Nick Bollettieri pozvali su ga da se redovito provodi na Floridi, tako da je u dobi od 13 godina odmaknuo od kuće da se usredotoči na tenis. Odigrao je prvu profesionalnu utakmicu kada je imao 16 godina. Osvojio je svoj prvi veliki naslov tri godine kasnije, a također je došao do polufinala Australian Opena. Godine 2000. osvojio je srebrnu medalju na Olimpijadi. Iako je oduvijek bio dosljedan igrač i osvojio brojne ATP naslove, još uvijek mora osvojiti Grand Slam događaj. Tri puta je stigao do polufinala na Australian Openu, a jednom u Wimbledonu. Također je tri puta osvojio četvrtfinale na US Openu. Trenutačno je 23. mjesto na svijetu.