Tommy Fleetwood osvojio 154.000 dolara u golf turniru, ali bio je poslan nedopuštenoj Tommy Fleetwoodu

Anonim

Golfer Tommy Fleetwood trenutno je na kolu. Završio je prvih deset u pet od 14 događaja koji je igrao ove godine, zarađujući više od 3 milijuna dolara u tom procesu. Jedva je propustio na još jednoj deset najboljih završnica na Otvorenom prvenstvu u srpnju, na desetom mjestu. Ipak, 12. mjesto bilo je dovoljno za provjeru od 154.480 dolara.

Osim što je europska turneja poslala novac na drugu Tommy Fleetwood.

Tommy Fleetwood, golfer, britanski i igra na europskoj turneji. Tom Fleetwood, čovjek koji je dobio novac, je američki i uči golf na Floridi.

Richard Heathcote / Getty Images

Međutim, Tom Fleetwood se ranije natjecao u natjecanjima Challenge Tour u Europi. Njegovi su podaci bili u spisu s PGA i European Tour. I zahvaljujući "klerikalnoj pogrešci", on ukratko može reći da je osvojio više od 150.000 dolara od golf turnira.

Učiteljica, Greg Thorner, bila je prisutna kad je njegov prijatelj primijetio pogrešku. Thorner je tweetirao fotografiju bankovnog računa s dobitkom. Nakon što je dobio telefon s bankom, američki Fleetwood uspio je sve riješiti.

Bez šale, prijatelj je dobio prošli vikend Tommy Fleetwoodova pobjeda na otvorenom prvenstvu na svom bankovnom računu! Imaju isto ime i bio je PGA profesionalac, ali ipak, kako se to dogodilo? Nisam ga vjerovao dok nisam vidio … dobra stvar je iskren momak! pic.twitter.com/bE534xfYDV

- # Break30 Golf škola kratkog spoja (@GregThornerGolf) 8. kolovoza 2018

Kao što je Thorner rekao u svom tweetu, srećom, njegov je prijatelj iskren momak. Europski Fleetwood još uvijek je na turneji i nije obraćao veliku pozornost na njegove dobitke.

"Ne bih ni znao jesam li plaćena ili ne, jer stvarno ne izgledam", rekao je. "Izgleda prilično istinito i oni ga gledaju, i sigurni su da će se osjećati prilično loše u vezi s tim. To je smiješna priča."

Fleetwoodov novac je konačno na pravom mjestu, tako da ova priča ima sretan završetak. No, to je dobar podsjetnik da rutinski provjeravate svoj bankovni račun - pogotovo ako očekujete šestoslovni depozit.